Team

Kristýna Skalická

Kristyna SkalickaOd malička mě rodiče brali na hory, na lyže, na kola a podobně. Věnovala jsem se atletice, vyzkoušela různé sporty, až jsem v 7. třídě zkusila první triatlon. Triatlon postupně převážil a ve třeťáku na střední začala jezdit za závodně. Docela ráda hledám a posouvám hranice fyzických (někdy i psychických) možností, proto jsem se v prváku na výšce nechala zlákat do 12hodinového rogainingu a další rok do 5BV. V zimě 2012 jsem pak pokračovala závodem LH24 a s týmem Adidas Outdoor jsem se se účastnila AR ve Slovinsku (2 dny) a MS v AR ve Francii (7 dní).

Pavel Paloncý

Pavel Paloncý

V dětství krátce pokukoval po různých, začal jsem s orientačním během a ten dělám dodnes. Postupně jsem začal závody prodlužovat a zlom přisel v roce 2003 – první multisportovní závod – Jesenický Tvrďák, který trval 14 hodin. Přišel horský orientační běh, rogaining a v roce 2006 i první adventure race (AR) – zimní AR v Polsku na 5 dní. Tomuto sportu jsem propadl, protože při nich zažiji situace, které bych si normálně ani nedokázal představit. Průlomový byl rok 2011, od té doby jsem závodil v různých mezinárodních týmech ve vzdálených a odlehlých končinách (Chile, Brazílie, Čína). Tyto závody prokládám vlastními výpravami a “taškařicemi”.

Dan Šilar

Od mládí jsem se věnoval různým sportům. Hlavně VHT, tenis, Taekwon-do a běžecké lyžování. Nebyl sport, který by mě nezaujal a rád jsem poznával další a další. V rove 2008 jsem se dozvěděl o v té době nejextrémnějším závodě v ČR – 5 Beskydských vrcholů. Tento typ vytrvalostního sportu mě moc zaujal a v dalších letech jsem se postavil na start obdobných závodů a dostal se až k adventure race. Extrémně dlouhé závody mi vyhovují, protože zde nerozhodují ve výsledcích vteřiny, ale minuty nebo dokonce hodiny. Jsem velice rád, že jsem dnes součástí tohoto týmu a mohu se významnou mírou podílet na jeho vedení a úspěších. Po ustálení složení týmu v roce 2013 a následné spoustě výborných úspěchů, chceme na ně navázat i v letošním roce.

Filip Šilar

Od mala jsem byl veden ke sportu. Prošel jsem si tenisem, atletikou a v roce 2008 jsem měl možnost poprvé vyzkoušet svůj první extrémní závod, 5 Beskydských vrcholů. Tento druh sportu mě velmi zaujal a začal jsem se mu naplno věnovat. V tomto týmu jsem od roku 2011 a jsem opravdu rád, že mám možnost za tento tým závodit. Od té doby jsme dosáhli výborných výsledků v Evropě i ve světě, tým “jede” a těším se na to, co nás čeká.

Simona Karochová

Simona KarochováOd malička jsem někde běhala, šplhala, jezdila. Plavala jsem, ale na orienťáku byla lepší parta, takže jsem u něj zůstala. Začala jsem jezdit i lyžařský orientační běh (LOB) jako vhodný doplněk k běhání přes zimu. V OB i LOB jsem reprezentovala ČR na vrcholných soutěžích. S přechodem do dospělých jsem se postupně soustředila především na LOB, kde jsem dosáhla na pěkná umístění. V létě jsem se začala věnovat i dalším sportům, nejen OB. Na VŠ jsem zkusila lezení a také jsem se začala účastnit delších multisportovních závodů. Letos jsem si zkusila adventure race – ve Slovinsku (50 hodin) a v ČR (55 hodin). Tyto delší multisportovní závody mě baví, protože pro mě představují velkou výzvu! Wherever feasible, we will https://justdomyhomework.com/ only use outside sources that have privacy policies and practices as strong as our own