Výsledky

Výsledky uvádíme od roku 2012, od kdy závodíme pravidelně jako tým.  Další výsledky našich členů můžete najít na jejich osobních stránkách, třeba zde.

2014

  • 2. místo – AR Polsko – tým OpavaNet/Nutrend/S21 – Pavel Paloncý, Filip Šilar, Marek Navrátil, Kristýna Skalická
  • 1. místo (rekord tratě) – The Spine Race (430 km) – Pavel Paloncý

2013 

  • 2. místo – 5 Beskydských vrcholů – Filip Šilar, Michal Čeladník
  • 3. místo – Beskydská sedmička (M ČR v horském ultramaratonu) – Filip Šilar, Michal Čeladník
  • 7. místo – Beskydská sedmička (M ČR v horském ultramaratonu)– Pavel Paloncý, Karel Axman
  • 15. místo – Beskydská sedmička (M ČR v horském ultramaratonu)– Daniel Šilar, Michal Peitz
  • 1. místo – Beskydská sedmička (M ČR v horském ultramaratonu) – Kristýna Skalická, Klára Rampírová
  • 2. místo – Czech Adventure Race (M ČR a EP v adventure race) –Tým Adidas/Elvac/OpavaNet – Pavel Paloncý, Filip Šilar, Dan Šilar, Simona Karochová
  • 1. místo v absolutním pořadíHostýnská osma – Filip Šilar
  • 1. místo Hostýnská osma – Kristýna Skalická, Klára Rampírová
  • 3. místo – RockPoint Horská výzva Krkonoše – Pavel Paloncý, Václav Král
  • 1. místo – RockPoint Horská výzva Krkonoše – Kristýna Skalická, Klára Rampírová
  • 3. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Pavel Paloncý
  • 1. místoRockPoint Horská výzva Šumava – Kristýna Skalická, Klára Rampírová
  • 2. místo – EPO Survival (M ČR v survivalu dvojic) – Pavel Paloncý, Kristýna Skalická
  • 3. místo – EPO Survival (M ČR v survivalu dvojic) – Daniel Šilar, Simona Karochová
  • 13. místo – Wenzhou Adventure Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Barbora Válková
  • 1. místo akademici muži – Císař Spring Challenge – Daniel Šilar, Filip Šilar
  • 1. místo RockPoint Horská výzva Jeseníky – Kristýna Skalická, Klára Rampírová
  • 2. místo  Krkonošský survival – Daniel Šilar, Filip Šilar, Kristýna Skalická
  • 2. místo – RockPoint Zimní výzva – Pavel Paloncý, Jan Zemaník
  • 8. místo – Timex Winter Raid (Mistrovství Evropy a Evropský pohár v Adventure Race) –Tým OpaveNet/Adidas/Nutrend (CZE) – Pavel Paloncý, Marek Navrátil, Petra Nováková, Michal Peitz
  • 4. místo – Merrell Kong Vinter – Pavel Paloncý, Dan Šilar

2012

  •  2. místo – 5 Beskydských vrcholů – Filip Šilar, Rostislav Filipec
  • 24. místo – Raid In France (Mistrovství světa v Adventure Racingu – Francie) – Tým Czech Adidas Terrex – Petr Míl, Pavel Paloncý, Filip Šilar, Kristýna Skalická
  • 13. místo – Ordos Adventure Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Roman Šinkovský, Radka Brožková, David Chaloupský
  • 1. místo – Mini Czech Adventure race (ČR) – Pavel Paloncý, Kristýna Skalická
  • 1. místo – 100 Míl Krajom Malých Karpat (Slovensko) – Pavel Paloncý
  • 1. místo – AR Slovenia (Slovinsko) – Pavel Paloncý, Jakub Řídel
  • 3. místo AR Slovenia (EP v AR) – Tým Czech Adidas Terrex – Filip Šilar, Petr Míl, Pavel Kurz, Kristýna Skalická
  • 6. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Pavel Paloncý
  • 9. místo  Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Daniel Šilar
  • 16. místoJesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Filip Šilar
  • 3. místo – Mountain Challenge Jeseníky – Pavel Paloncý, Václav Král
  • 10. místo – Tantauco Exploration Race (Chile) –Pavel Paloncý, Jaroslav Krajnik
  • 5. místo – La Conquista del Maule (Chile) – Pavel Paloncý, Jaroslav Krajník
  • 1. místo v kat. (5. celkově) – 24hodin na Lysé hoře (Mistrovství ČR v horském maratonu jednotlivců) – Pavel Paloncý.
  • 2. místo v kat.24 hodin na Lysé hoře – Filip Šilar
  • 2. místo v kat. ženy24 hodin na Lysé hoře – Kristýna Skalická

 A trochu historie…

2011

  • 1. místo – Czech adventure race (Mistrovství Evropy v AR) – Tým Adidas Terrex – Petr Míl, Filip Šilar, Pavel Štryncl, Eva Hašková 
  • 1. místo – DNKV Survival (Akademické mistrovství ČR) – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
  • 1. místo – Adventure Camp Moggi (Brazílie) – Pavel Paloncý

2009

  • Světový rekord na trati Camino de Santiago (840 km) – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
  • 3. místoCzech Adventure Race – Pavel Paloncý, Jan Kotyk, Lada Dušková, Heikki Hihnala
  • 1. místo – Bayerwald Adventure Trophy (Mistroství Německa v Adventure racingu) –
    Pavel Paloncý, Eva Safínová